Mgr. Jana Machová
Tel.: +420 724 032 178
Mail.: machova@studio-machova.cz
Hlavní stránka

IPL Laser

 
IPL

Intenzivní pulsní světlo

Nenovější metoda na odstraňování nežádoucího ochlupení, tetování, akné, rozšířených červených žilek, stařeckých a pigmentových skvrn a v neposlední řadě k fotorejuvenaci (omlazení) pleti. Metoda je bezbolestná, rychlá, bezpečná a univerzální.

IPL

Fotorejuvenace

- vyhlazení pleti neboli žehlička na tvář, krk a dekolt. Při ošetření dochází k okamžitému smrštění makromolekuly kolagenu v hlubší struktuře kůže, v důsledku toho se kolagenní vlákna napnou a následně se začíná vytvářet nový kvalitní kolagen. Kůže se zpevní, vrásky se vyhladí o 40-60%. Touto metodou se dále odstraní či zesvětlí pigmentace, stařecké skvrny, jemné červené žilky a stáhnou se póry o 60%.

IPL

Fotoepilace [epilace lejzrem]

- trvalá redukce nežádoucích chloupků. Epilace laserem je dnes široce využívaná u mužů i žen. Při ošetření se využívá účinek krátkodobého intenzivního tepelného šoku. Světelný paprsek zachytí melanin, který zabarvuje ochlupení a po chloupku se přenese k vlasovému folikulu, který tímto způsobem atrofuje. Vzhledem k tomu, že růst ochlupení prochází několika stádii, je nutné fotoepilaci opakovat 3x až 6x po měsíčním intervalu. Nelze epilovat šedivé a hodně světlé chloupky.

IPL

Odstranění tetování

Při ošetření využíváme absorpci barviva světelným výbojem v určité vrstvě kůže. Po prvním ošetření tetování okamžitě ztmavne, vytvoří se stroupky a následně se začne odlupovat. Terapie 3 až 5 ošetření vždy po odloučení stroupků a zhojení kůže.

Odstranění akné

Světelný paprsek s vlnovou délkou 400-650 nm postupně zahubí bakterie působící na vznik zánětlivých forem akné. Ošetření doporučujeme hlavně u těžších, hnisavých forem akné v obličeji i na zádech. Záněty ustupují již po prvním ošetření, ale pro trvalejší efekt je potřeba terapii opakovat 3x až 6x po 14 dnech až po měsíci.

 
JM Studio
Menu

Mgr. Jana Machová Mgr. Jana Machová
Dipl. psychoterapeut

+420 724 032 178
machova@studio-machova.cz

JM Studio
Pod Skalou 262/1
293 01 Mladá Boleslav