Mgr. Jana Machová
Tel.: +420 724 032 178
Mail.: machova@studio-machova.cz
Hlavní stránka

Masáže

Masáž je nedílnou součástí péče o tělo a duši, protože harmonizuje organismus jako celek. Pravidelná masáž představuje způsob, jak uvolnit záda, namožené a ztuhlé svaly, zlepšuje stav pokožky a zaručí Vám celkovou pevnost a pružnost těla.

Masáže odstraňují únavu a bolesti svalového napětí, zmírňují bolesti kloubů a hla- vy, příznivě působí na pohybový aparát, uvolňují psychické stresy, zlepší duševní pohodu, celkově regenerují organismus.
Masáže
Masáž klasická, sportovní a rehabilitační masáž znamená rozmasírování ztuhlých svalo- vých partií, masáž fyzioterapeutická je vhodná při problémech s páteří a bolesti- vostí zad způsobené špatným držením těla.
Cílem masáže je harmonizace těla a duše člověka. Masáž je procedura, která je využívána k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu, k osvěžení po fyzické i psychické námaze.

Reflexní masáž vychází z nauky o energetických drahách, které propojují chodidla se všemi ostatními orgány. Pomáhá navodit hluboké uvolnění a v tomto stavu má tělo příležitost léčit samo sebe a účinněji fungovat.

 
Masáže kameny

Masáž lávovými kameny

- masáž horkými kameny je čínská metoda zaměřená na relaxaci, odstranění bole- sti, uvolnění, stimulaci krevního oběhu, detoxikaci a harmonizaci energií Jing a Jang. Zároveň zlepšuje metabolismus, posiluje imunitní systém a navozuje hluboké uvolnění, které pomáhá proti stresu.

K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudí energii ve Vašem těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Candle massage

Candle massage

- relaxační a harmonizující masáž, zahřátím svíčky vzniká teplá ingredience ze sojového oleje, včelího vosku, přírodních parfémů a esenciálních olejů, které zbaví při masáži tělo i mysl únavy a dodá novou energii. Složení svíček je hypoalergenní a má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.Ze kterých oblastí za námi zákazníci přijíždějí?

Naše nízké ceny masáží k nám přivádí zákazníky z oblastí: Kosmonosy, Mimoň, Ledce, Lysá nad Labem, Mělník, Brandýs nad Labem, Benátky nad Jizerou, Čelákovice, Milovice, Nerativice, Praha, Kolín, Turnov, Nynburk, Jičín, Mnichovo Hradiště, Štěstí, Dobrovice, Bakov nad Jizerou a mnoho dalších.

 
JM Studio
Menu

Mgr. Jana Machová Mgr. Jana Machová
Dipl. psychoterapeut

+420 724 032 178
machova@studio-machova.cz

JM Studio
Pod Skalou 262/1
293 01 Mladá Boleslav