Mgr. Jana Machová
Tel.: +420 724 032 178
Mail.: machova@studio-machova.cz
Hlavní stránka

Liposukce a lifting

 
Radiofrekvenční liposukce a radiofrekvenční lifting

Radiofrekvenční multipolární technologie Carismed Kontur

Radiofrekvenční liposukce & radiofrekvenční facelift
Okamžitý výsledek s dlouhotrvajícím efektem

Multipolární radiofrekvenční technologie, která umožňuje četná ošetření s jistotou, příjemně, bezbolestně a s okamžitým výsledkem a dlouhodobým účinkem:
• Tvarování těla
• Zvýraznění kontur obličeje
• Napnutí kůže
• Redukce celulitidy
• Lokální odstranění tuku
• Redukce objemu
• Regenerace kolagenu
Lifting
• Vylepšení struktury kůže
• Zeštíhlení
• Lepší prokrvení a lymfatický tok

Rychlé a snadné ošetření

Standardní ošetření obnáší 6 - 8 sezení v trvání 20 – 40 minut podle velikosti ošetřované části těla. Důležité je, že jej lze použít na každý typ kůže. Na základě kontrolovaného zahřívání ošetřované oblasti získává klient velmi příjemný a uvolněný pocit.Radiofrekvenční technologie v nejnovějším zpracování

Ošetření Carismed KONTUR pracuje na principu přeměny vysokofrekvenčního proudu v tepelnou energii, která působí v tkáních. Oproti dosud používaným mono-polárním nebo bi-polarním technologiím dosahuje Carismed KONTUR pomocí vícepolárního proudu řízeným speciálními algoritmy variabilní tok energie v kůži. Tímto způsobem se dosáhne jeho tepelného působení v povrchových i hloubkových vrstvách kůže.Lepší výsledky

Účinky regenerace kolagenu a odstranění tuku pomocí radiofrekvenčního ošetření jsou klinicky prokázány. Soustředěná energie umožňuje efektivnější působení a skutečně viditelné výsledky již po prvním sezení, nikoliv jak tomu bylo zvykem u mono-polárních a bi-polárních metod. Zároveň není zapotřebí tak velký přísun energie a ošetření je tedy příjemné a zcela bezbolestné.Jak to působí?

Modelování těla - radiofrekvenční LIPOSUKCE:
Radiofrekvenční multipolární energie zahřívá tukové buňky, zrychluje metabolismus a zmenšuje tak jejích objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučování tuku z tukových buněk, a ten se následně odvádí krevním a lymfatickým oběhem. Nastává tak očekávaný efekt snížení tukových zásob, zmenšení objemu a vyhlazení celulitidy.

Liposukce Zvětšené tukové buňky způsobují ochablost a nerovnosti kůže. Carismed KONTUR vede radiofrekvenční energii do svrchních a podkožních vrstev kůže a způsobuje selektivní zahřívání tukových buněk a kolagenních vláken. Zvýšené teplo stimuluje metabolismus a následně dochází k vylučování tuků. Lokální odbourání tuku a napnutí kolagenových vláken způsobí redukci objemu ošetřovaných partii a zlepšení struktury kůže.

Vypnutí obličejových kontur - radiofrekvenční LIFTING:
Kožní vlákna – kolagen a elastin jsou vytvářena fibroblasty. Jakmile se zahřejí, stáhnou se a kůže se pomocí jejich kontrakce vypne a vyhladí. Zároveň se zrychlí metabolismus fibroblastů, které následně tvoří více kolagenu. Výsledkem je pevnější kůže s mladistvým vzhledem. Úbytek kolagenových vláken a snížená aktivita fibroblastů způsobují u stárnoucí kůže jemné záhyby a vrásky. KONTUR způsobuje selektivní zahřátí kolagenových vláken, a tím od určité teploty dochází k jejich okamžité kontrakci.

Lifting • Okamžitý účinek:
Jíž po prvním ošetření je kůže vyhlazenější a pevnější.
• Dlouhodobý účinek:
KONTUR stimuluje fibroblasty a vyvolává tvorbu nového kolagenu. Ten zajišťuje dlouhodobé zlepšení kožní struktury, dodává jí jasnější a mladistvější vzhled a pocit.Pro koho je naše služba liposukce určena?

Naše nízké ceny liposukce k nám přivádí zákazníky z oblastí: Brandýs nad Labem, Mnichovo Hradiště, Mělník, Praha, Kolín, Čelákovice, Milovice, Benátky nad Jizerou, Nerativice, Nynburk, Jičín, Turnov, Štěstí, Dobrovice a mnoho dalších, čehož si vážíme.

JM Studio
Menu

Mgr. Jana Machová Mgr. Jana Machová
Dipl. psychoterapeut

+420 724 032 178
machova@studio-machova.cz

JM Studio
Pod Skalou 262/1
293 01 Mladá Boleslav