Mgr. Jana Machová
Tel.: +420 724 032 178
Mail.: machova@studio-machova.cz
Hlavní stránka

Kavitace

 

Absolutní novinka
Kavitace pomocí ultrazvukové lipolýzy + vakua – poradí si bezbolestně s hluboce uloženým tukem a celulitidou – poprvé i v Mladé Boleslavi!

Ultrazvukový přístroj má ohromnou výhodu v tom, že působí na hluboko uložený tuk a současně i na celulitidu. Navíc ke znatelnému úbytku dochází již po 4 návštěvách oproti jiným metodám. Ultrazvukové vlny působí na stimulaci nervových zakončení sympatického systému, které v tukových buňkách zahajují lipolýzu, jejímž cílem je vyprázdnění obsahu těchto tukových buněk. Následnou lymfodrenáží se uvolněný tuk transformuje metabolickými cestami do střev, ledvin a jater, kde se postupně zpracuje a vyloučí.

Kavitace

Před ošetřením provedeme s klientem vstupní pohovor, po té aplikujeme na problémové partie vrstvu gelu, který má zeštíhlující a zpevňující účinky a zvyšuje účinek štěpení tuků působením ultrazvukového vlnění. Ultrazvuková sonda působí na problémové partie 20 minut. Následuje umocnění efektu zapojením vakua. Vakuová masáž v problematické partii dále rozbíjí tukové buňky, silně prokrvuje podkoží, vyhlazuje celulitidu, velice dobře působí na tok lymfy, odplavuje uvolněný tuk, toxiny a nežádoucí látky z těla ven. Tím dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Závěrečné uvolnění a odvedení nežádoucích zplodin procesu se provádí presoterapií – aktivace lymfotoku akupresními body a strojovou lymfodrenáží – lymfoven.

Počet návštěv je ideální 6krát (2-3x týdně) po dobu 50 minut. Za 2 týdny jsou patrné znatelné úbytky.

Pro správné působení lymfy a odtok tukových zásob je nutné dodržovat pitný režim a 2 hodiny před a po ošetření nejíst tuky a sacharidy. Nikdy nezapomínejte na to, že ultrazvuk nezeštíhluje sám o sobě. Zdravý životní styl klienta je důležitou součástí klientovy součinnosti k dosažení požadovaného úspěchu.

 
JM Studio
Menu

Mgr. Jana Machová Mgr. Jana Machová
Dipl. psychoterapeut

+420 724 032 178
machova@studio-machova.cz

JM Studio
Pod Skalou 262/1
293 01 Mladá Boleslav